Pašalić napokon debitirao za Milan!

Napokon!  Mario Pašalić danas je nastupio za talijansku momčad. Hrvatski veznjak ušao je u igru umjesto M’Baye Nianga u 61. minuti protiv Pescaru, koju su Rossoneri pobijedili s 1:0 golom Giacoma Bonaventure.

Ukupno 36 minuta igrao je Pašalić na San Siru te pokazao svoju kvalitetu i odigrao jako dobro u oba pravca. Imao je i dvije prilike, ali je u 77. glavom prebacio gol, a u 80. je njegov udarac s 20 metara uspio obraniti vratar Albano Bizzarri.

Mediji u Italiji već neko vrijeme tražili su od trenera Milana Vincenza Montelle da pruži priliku 21-godišnjem igraču, koji je konačno dočekao svoj trenutak.

“Pašalić je, kao i ostali igrači koje kupuje Chelsea, talentirani mladi igrač s velikom perspektivom. Imao je dosta problema s ozljedama, ali je fantstičan igrač”, rekao je potpredsjednik Adriano Galliani.