NEVJEROJATNI PEH: Juniori Dinama nesretno izgubili u sudačkoj nadoknadi

Nakon pobjede nad Villarrealom, juniori Dinama nisu uspjeli zadržati stopostotni niz u Premier League International Cupu. U utakmici punoj preokreta, ‘modri’ su izgubili od Arsenala 3-2 i to golom u 94. minuti, prenosi cijeli izvještaj utakmice 24sata.

Dinamo je poveo preko Antonija Marina u 7. minuti, ali izjednačio je John-Jules već u 35. minuti. Englezi su napadali i pritiskali, a sve im se isplatilo u 55. minuti kada je Olayinka povisio na 2-1.

Dinamovci se ni nakon toga nisu predavali te su izjednačili preko Roka Baturine u 79. minuti, ali onda je stigao šok u sudačkoj nadoknadi. Snaga domaćina je ipak presudila i u 94. minuti su zabili preko Johna-Julesa i pobijedili 3-2.

Dinamo nakon dva kola ima po pobjedu i poraz te se nalazi na drugom mjestu s tri boda, a Arsenal je prvoplasiran sa stopostotnim učinkom u dvije utakmice. Villarreal ima dva poraza nakon dva kola, a Leicester nije odigrao niti jednu utakmicu.

Mlade dinamovce do kraja grupne faze još očekuje utakmica protiv Leicestera U23. U daljnju fazu prolaze prvoplasirani i drugoplasirani, a Antoniju Marinu i društvu igra samo pobjeda za prolazak dalje.

Podsjetimo, Dinamo je prošle sezone u tom natjecanju došao do finala i izgubio od Bayerna.

POČEO JE RAT ZA OLMA: OVAJ GIGANT SPREMAN JE PLATITI VIŠE OD 30 MILIJUNA EURA!