POBJEDNIČKI DOLAZE U MAKSIMIR: Atalanta upisala nevjerojatnu pobjedu!

Idući tjedan počinje grupna faza Lige prvaka za sezonu 2019/20. Hrvatski predstavnik Dinamo Zagreb dobio je skupinu u kojoj se nalaze Manchester City, Šahtar Donjeck i talijanska Atalanta.

Zanimljivo, tri kluba u ovoj skupini upisala su pobjede. Dinamo je slavio protiv Istre 1:0, dok je Šahtar jučer u ludoj utakmici srušio Zoryu 4:3. Ukrajinski prvak gubio je 0:1 i 1:2, ali su ipak u 89. minuti preko Moraesa došli do velike pobjede. Atalanta je danas odradila svoju prvenstveu utakmicu. U najranijem terminu za nedjeljnu utakmicu Serie A slavili su na gostovanju kod Genoe 1:2, a na tom dvoboju odvijala se prava drama.

Naime, prvi dio završio je bez pogodaka pa su izabranici Gasperinija poveli u 64. minuti preko Muriela koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke da bi Genoa izjednačila u 91. minuti, također iz jedanaesterca. I kad su svi već pomislili da će dvoboj završiti bez pobjendika, ukazao se fantastični Duvan Zapata koji u petoj minuti sudačke nadoknade postiže pogodak za pobjedu.

Atalanta u tri kola ima dvije pobjede i poraz. A sada im slijedi okršaj s Dinamom koji je na rasporedu u srijedu s početkom u 21:00.

Pogodak vrijedan tri boda možete pogledati OVDJE.

OVO JE ODLIČNO: NAVIJAČI JUVENTUSA ŽESTOKO POPLJUVALI UPRAVU KLUBA ZBOG MANDŽUKIĆA!

OVO JE ODLIČNO: Navijači Juventusa žestoko popljuvali upravu kluba zbog Mandžukića!