POČELA EUROPSKA LIGA: Wolfsburg teško stradao kod Šahtara…

Može se reći kako je danas započeo pravi europski maraton koji uključuje nastavak Lige prvaka i Europske lige.

Danas i sutra će se odigrati dvoboji osmine finala Europske lige, a potom ćemo u petak i subotu dobiti preostale sudionike četvrtfinala najelitnijeg nogometnog natjecanja, Lige prvaka. Danas, u 18:55, započele su dvije utakmice.

FC Kopenhagen iz Danske ugostio je novog turskog prvaka, Basaksehira iz Istanbula. Turci su imali ugodnu prednost od 1:0 iz prve utakmice ali Danci su ih doslovce pregazili u uzvratnom susretu.

Dvostruki strijelac bio je 21-godišnji napadač Jonas Older Wind, a treći gol Kopenhagena postigao je Rasmus Falk Jensen. Treba dodati kako je do 54. minute za domaću ekipu igrao bivši igrač Osijeka, Robert Mudražija. U 84. minuti ušao je desni bek Karlo Bartolec.

A identični rezultat vidjeli smo u uzvratnom okršaju između Šahtara i Wolfsburga. Ukrajinci su branili sjajnu prednost od 2:1 iz prve utakmice, a zanimljivo kako su svi golovi pali pred sam kraj utakmice. Pogađali su dvostruki strijelac Moraes i Solomon. Za goste iz Njemačke igrali su Josip Brekalo i Marin Pongračić.

U kasnom terminu igraju Inter i Getafe te Manchester United i LASK. Zanimljivo kako će Inter i Getafe odigrati samo jednu utakmicu dok Man. United brani ogromnih 5:0 iz prve utakmice. U redovima Intera od prve minute zaigrat će naš Marcelo Brozović.

TREBA LI TO PRIHVATITI? POZNATI KLUB NUDI MANDŽUKIĆU 15 MILIJUNA KUNA PO SEZONI…

OVO JE JAKO TUŽNO: Barcelona postavila nevjerojatnu cijenu za Rakitića!