POČETAK IZ SNOVA: Pogledajte golčinu za velika tri boda juniora Dinama

Prošle sezone juniori Dinama zaustavljeni su u četvrtfinalu Lige prvaka kada su u Londonu ispali od Chelseaja nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Danas su sa stilom otvorili novu sezonu.

Naime, treba istaknuti kako su juniori Dinama prošle sezone išli putem prvaka dok će ove sezone okusiti kako se igra grupna faza Lige prvaka, i to nakon tri godine. U skupini se još nalaze Atalanta, Manchester City i Šaktar.

Mlada momčad Dinama danas je ugostila Atalantu, a dvoboj je počeo u 15:00. U prvom poluvremenu talijanska momčad je imala dominaciju, ali to nisu znali pretvoriti u pogodak. Srećom po Igora Jovićevića i njegove izabranike, u drugom dijelu gledali smo sasvim drugu priču. Dinamo se probudio, a jedini pogodak na utakmici pao je u 49. minuti kada je sjajno od stativu pogodio Bernard Karicca.

Drugi dvoboj u skupini, onaj između Šaktara i Manchester Citya završio je pobjedom engleske ekipe. ‘Građani’ su bili uvjerljivi na gostovanju 3:1.

OVO JE ODLIČNO: NAVIJAČI JUVENTUSA ŽESTOKO POPLJUVALI UPRAVU KLUBA ZBOG MANDŽUKIĆA!