Pogledajte autogol u 94. minuti koji je šokirao Njemačku. Komentator u nevjerici…

Utakmica Erzgebirge Auea i HSV-a (1:1) u 2. njemačkoj ligi ponudila je dva bizarna gola.

Erzgebirge je poveo u 23. minuti, a strijelac je ni kriv ni dužan bio Antonio Janjić. Nakon ubačaja Johna-Patricka Straussa s desne strane gostujući stoper Jonas David glavom je išao izbaciti loptu i pogodio točno u potiljak 22-godišnjeg domaćeg napadača Janjića, Hrvata rođenog u Njemačkoj. To je Janjiću prvi gol za klub u koji je stigao prošle sezone.

HSV je do boda stigao u četvrtoj minuti sudačke nadoknade jednim od najluđih autogolova ikad. Thomas Doyle pokušao je prebaciti domaćeg golmana, lopta se od prečke vratila u teren, a na nju je naletio domaći igrač Dick Carlson i ničim izazvan je zakucao u vlastitu mrežu. “Je li moguće da ovo nije napravio namjerno?” pitao se komentator u nevjerici.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE.

Carlson se odmah uhvatio za glavu i zaplakao, a suigrači su ga tako utučenog tješili dugo nakon utakmice. Carlsonov potez ostavio je Erzgebirge bez prve pobjede u ovoj sezoni.

Mario Vušković, koji je ovog ljeta stigao u HSV iz Hajduka, nije igrao za petoplasiranu momčad lige. HSV ima 14 bodova, 10 više od predzadnjeg Erzgebirgea.