Pogledajte bizaran gaf Aleksandra Mitrovića zbog kojeg mu je poništen gol iz penala

Nogometaši Newcastle Uniteda vratili su se na treće mjesto ljestvice engleskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Fulhama u susretu 20. kola.

Newcastle je do pobjede protiv Fulhama stigao sretno i spretno golom Alexandera Isaka u 89. minuti. A 20 minuta ranije Fulham je imao veliku priliku povesti jer je dobio kazneni udarac zbog prekršaja Trippiera na Decordova-Reidu.

No, srpski napadač Aleksandar Mitrović se prilikom izvođenja 11-erca poskliznuo, udario loptu desnom nogom kojom se pogodio u lijevu, a iako je lopta završila u mreži sudac je poništio pogodak zbog nepravilnog izvođenja.

Bio je to već treći nerealizirani 11-erac Mitrovića u Premier ligi ove sezone čime je već sada, na polovici sezone izjednačio negativan rekord u toj kategoriji kojega su u sezoni 2018/19. postavili Paul Pogba i Gylfi Sigurdsson.

Treći Newcastle sada ima 38 bodova, kao i četvrti Manchester United, a drugi Manchester City ima samo bod više. Na vrhu je Arsenal, koji od 17.30 sati gostuje kod Tottenham Hotspura, sa 44 boda.