Pogledajte jedan od najbizarnijih penala ikad, izvođenje trajalo vječnost

Finale brazilskog regionalnog kupa (Copa Verde) između Paysandua i Cuiaba Esportea obilježio je bizaran jedanaesterac u raspucavanju. (index.hr)

Paysandu je u ovom susretu pred 30 tisuća svojih navijača branio 1:0 iz prve utakmice na gostovanju, ali je primio gol u petoj minuti nadoknade i utakmica je otišla u produžetak, a zatim i u raspucavanje.

Tragičar je bio Caíque Oliveira, branič Paysandua. Imao je udarac za pobjedu, ali ga je izveo na bizaran način. Postavio je loptu na bijelu točku, udaljio se desetak metara i zatim iznimno polako koračao prema lopti. Kad je napokon stigao do lopte, stao je, vratio se dva koraka unatrag i konačno odlučio pucati. Promašio je cijeli gol, a u nastavku raspucavanja njegova momčad je izgubila.

Oliveira je postao predmet ismijavanja na internetu, ali i odmah nakon utakmice. Suparnički nogometaš u slavlju je imitirao njegovo izvođenje.

GOTOVO: BARCELONA JE DANAS SLUŽBENO OTPISALA RAKITIĆA. IZABRAO JE KLUB U KOJI ŽELI OTIĆI

MA O ČEMU OVAJ PRIČA? Slovački izbornik nasmijao izjavom poslije utakmice!

PROBAJTE SE NE NAJEŽITI: LUKA MODRIĆ OTKRIO ZAŠTO JOŠ UVIJEK IGRA ZA HRVATSKU

DINAMOVCI SLAVE: Evo što Juve kaže o povratku Pjace u Zagreb!