Pogledajte majstorski gol Brekala u Europa ligi

Josip Brekalo zabio je prekrasan gol za Wolfsburg protiv Malmoa 2:1 u prvoj utakmici šesnaestine finala Europa lige.

Hrvatski reprezentativac zaigrao je od starta za Vukove, koji su od 47. minute gubili 0:1 golom Thelina iz penala.

Međutim, samo dvije minute kasnije Brekalo je vratio stvari na početak. Otavio je dodao do bivšeg igrača Dinama, koji je potom sjajno prošao jedan na jedan s lijeve strane, a onda iz jako teške pozicije savršeno pogodio suprotni gornji kut za 1:1.

To je njegov peti gol ove sezone za Wolfsburg, a ima i šest asistencija.

Brekalo je zabio prvi put od 19. rujna 2019., kada je u Europa ligi pogodio protiv Oleksandrije u grupnoj fazi.

Nijemci su u 62. minuti stigli do preokreta i pobjede. Arnold je ubacio iz slobodnog udarca, a Admir Mehmedi glavom pogodio donji lijevi kut za 2:1.