Pogledajte Messijev izraz lica nakon Modrićeve majstorije

Nogometaši madridskog Reala slavili su u najvećoj utakmici španjolskog nogometa svladavši u subotu Barcelonu na Camp Nouu s 3:1, a pobjedu Reala zapečatio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić lijepim pogotkom u 90. minuti. (index.hr)

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5), Sergio Ramos (63-11 m) i Luka Modrić (90), a za Barcelonu Ansu Fati (8). U 90. minuti je i domaći vratar bio nemoćan protiv Luke Modrića koji je u igru ušao u 69. minuti. Kapetan hrvatske reprezentacije je izbacio u priliku Juniora Viniciusa, ali ga je onemogućio Neto padom u noge.

No, lopta je preko Casemira opet došla do Modrića koji je na rubu kaznenog prostora dvaput vagao i prošao domaćeg vratara te s 12 metara poslao loptu u mrežu između dvojice Barceloninih nogometaša za 21. trijumf Reala u dvobojima s najljućim suparnikom odigranim u Barceloni.

Modriću je to bio drugi gol ove sezone i drugi u samo četiri dana. Podsjetimo, prekrasan gol zabio je i u utorak u porazu od Šahtara u Ligi prvaka 3:2. Puno se pričalo o golu Luke Modrića, ali pomalo ispod radara prošao je izraz lica Lionela Messija nakon Modrićevog pogotka za 3:1, a njega možete pogledati u videu ispod teksta.

Messi je imao prazan pogled, svjestan da je njegov klub izgubio još jednu veliku utakmicu, a taj pogled smo u posljednjih nekoliko godina vidjeli više puta.