Pogledajte spornu situaciju s Rujevice. Je li Osijek oštećen za penal?

Nogometaši  Rijeke u derbiju su 32. kola Prve HNL kao domaćini na Rujevici svladali Osijek s 3:1 (2:0).

Golove za Rijeku postigli su Robert Murić (19-11m), Haris Vučkić (36) i Josip Drmić (48), dok je Antonio Mance (65) smanjio na 3:1.

Osijek je odigrao katastrofalnih prvih 45 minuta i Nenad Bjelica je mogao biti zadovoljan da mu je momčad nakon prvog poluvremena gubila samo dva razlike. U nastavku su gosti krenuli na sve ili ništa i dojma smo kako su u 57. minuti trebali dobiti kazneni udarac.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO SPORNE SITUACIJE.

Solano je u svom kaznenom prostoru nagazio stopalo Kleinheislera koji je pao na travnjak, ali sudac Zebec mu je pokazao žuti karton zbog simuliranja. Situacija je pregledana i putem VAR-a i odluka je iznenađujuće ostala na snazi iako se na snimci jasno vidi udarac po stopalu mađarskog igrača.