Pogledajte zbog čega je Milanu poništen gol za pobjedu. Rebić se unio sucu u lice

Milan je na San Siru izgubio od Spezije 2:1 u 22. kolu Serie A i tako omogućio priliku Interu za bijeg na pet bodova prednosti na prvome mjestu.

U posljednjim minutama odvijala se velika drama u Milanu, a u cijeloj situaciji se bolje snašla Spezia koja je pogotkom Emanuelea Gyasija u 95. minuti odnijela pobjedu. Nesuđeni junak domaćina je hrvatski ofenzivac Ante Rebić, koji je u igru ušao u 84. minuti umjesto Rafaela Leaoa.

Igrala se 92. minuta kada je Rebić asistirao Junioru Messiasu za 2:1 Milana, međutim, sudac Serra nije priznao taj pogodak. Rebić je uspio pobjeći pratnji i gurnuti loptu prema Messiasu da bi ga istog trena protivnički igrač srušio na travnjak prekršajem.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Sudac Serra poništio je pogodak jer je svirao prekršaj za Milan, koji je umjesto pogotka dobio – slobodan udarac. Rebić je na tu odluku Serre poludio i odmah mu se unio u lice. Dvije minute nakon toga šokirani Milan primio je pogodak kojim je ostao i bez boda.

VELIKI PREOKRET? LUKA MODRIĆ DOBIO PONUDU KOJA SE TEŠKO ODBIJA!?