Pogledajte žestok sukob na utakmici 2. HNL, Cvitanović se zamalo potukao…

Ovaj vikend počela je 2. HNL i odmah ponudila neke zanimljive susrete. Posebno je žestoko bilo u Bijelom Brdu na utakmici tamošnjeg BSK-a i Dinama 2.

Naime, u 77. minuti susreta igrač BSK-a Karlo Majtanić napravio je nešto grublji prekršaj nad Ivijanom Svržnjakom odmah pred klupom Dinama i izazvao burnu reakciju protivnika. Na Majtanića je prvo poludio Robert Botunac, pomoćnik Igora Cvitanovića u Dinamu, a imao mu je što za reći i nešto mirniji Cvitanović.

Ipak, ubrzo je prekipjelo i Cvitanoviću, pa se unio u lice domaćem predstavniku kluba Damiru Horvatu te su bili razdvojeni kako ne bi došlo do fizičkog sukoba. Sudac Patrik Kolarić stoga je dodijelio crvene kartone Cvitanoviću, Horvatu i Botuncu, dok je Majtanić za prekršaj dobio žuti karton.

Susret je završio pobjedom BSK-a 2:1. Golove su u osmoj i 41. minuti postigli Donato Bernobić i Hrvoje Ilić, a poraz Dinama u šestoj je minuti sudačke nadoknade ublažio Ivijan Svržnjak.