POJAVILA SE SNIMKA IZ FRANCUSKE SVLAČIONICE: Mbappeov govor pokazao da je pravi vođa!

Nakon dramatičnih 120 minuta igre, pobjednika Svjetskog prvenstva u Kataru smo dobili tek nakon raspucavanja jedanaesteraca.

Pravi lider momčadi

Iako je njegova momčad izgubila finale, napadač PSG-a, Kylian Mbappe, odigrao je sjajnu utakmicu. Tijekom utakmice je postigao tri pogotka, a siguran je bio i prilikom izvođenja jedanaesterca.

Na ovom se prvenstvu Mbappe pokazao kao pravi vođa, iako su mu tek 24 godine. O njegovim liderskim vještinama najbolje govori video, snimljen na poluvremenu finalne utakmice. Na snimci se vidi kako je Mbappe jako nervozan, te da povišenim tonom pokušava motivirati svoje suigrače:

„Ovo je utakmica života, održava se svake četiri godine. Ne možemo gore od ovog što smo odigrali u prvom dijelu. Moramo se vratiti!”

Francuzi su se na kraju vratili i izjednačili na 2:2, no na kraju su ipak poraženi nakon što su Argentinci bili bolji pri izvođenju jedanaesteraca.