POSLJEDNJU UTAKMICU ODIGRAO U STUDENOM PROŠLE GODINE: Evo tko je još napustio Dinamo!

30. lipnja datum je koji je itekako poznat u nogometnom svijetu. Naime, tog dana većini nogometaša istječe ugovor s klubovima. Tako je slučaj i u zagrebačkom Dinamu.

Danas su ranije objavili kako u svlačionici više nije Tibor Halilović koji je prošle godine došao iz Hereenvena. S Dinamom je potpisao ugovor na jednu godinu, pa je tako upisao 19 nastupa te je pritom postigao tri gola uz jednu asistenciju.

No, to nije sve. Iz Dinama su potvrdili kako njihov igrač više nije ni 31-godišnji švicarski napadač Josip Drmić. Sjajni napadač je plavi dres nosio od ljeta 2022. godine pristupivši iz Rijeke i pritom osvojio pet trofeja – dva naslova prvaka, jedan pokal pobjednika Kupa i dva Superkupa. U tom je razdoblju odigrao 63 službene utakmice uz 20 postignutih pogodaka i 11 asistencija. Dragi Josipe, hvala na svemu i želimo ti sreću u nastavku tvog životnog i nogometnog puta”, objavio je Dinamo.

Josip Drmić je posljednju utakmicu za Dinamo odigrao petog studenog prošle godine kada su remizirali protiv Varaždina 1:1. Na terenu je proveo 59 minuta.

Mnogi će se ipak složiti kako je za Drmića bilo kobno kritizirati trenera Antu Čačića nakon što je Dinamo izgubio u Ligi prvaka kod Salzburga…

Za analizu utakmice Francuska – Belgija kliknite OVDJE.