POTPUNO KRIVI POTEZ: Ante Rebić doživio još jedan šamar u Milanu!

Stefano Pioli napokon je došao do prve pobjede kao trener Milana. Rossoneri su s minimalnih 1:0 slavili protiv SPAL-a, pretposljednje ekipe talijanske Serie A. No, Milan će pokušati što prije zaboraviti ovu utakmicu jer nisu previše toga pokazali na svom San Siru. A mnoge zanima zašto je Ante Rebić na ledu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Suso, i to u 63. minuti. Samo šest minuta prije je ušao s klupe te se pokazao kao pravi joker. Ipak, mnoge naše navijače više zanima situacija oko Ante Rebića koji je još jednom odgledao cijelu utakmicu na klupi za pričuve.

Podsjećamo, Ante je stigao iz Eintracht Frankfurta na dvogodišnju posudbu, a upravo ga je Zvonimir Boban predstavio kao veliko pojačanje Milana. No, Rebić je zasad odigrao samo četiri utakmice uz očajnu minutažu (73 minuta). I to zasad izgleda kao vrlo opasna situacija za hrvatskog reprezentativca.

Milan ne briljira na zelenom travnjaku jer ofenziva itekako šteka pa mnogima nije jasno zašto Ante Rebić uopće ne igra. Je li Milan odlučio poništiti ovu posudbu ili će Hrvat napokon dočekati pravu priliku kakvu realno itekako zaslužuje. Vrijeme će pokazati…

BOMBA IZ ŠPANJOLSKE: LUKA MODRIĆ NASTAVLJA KARIJERU U SERIE A!