POTREBNA SU POJAČANJA: Pirlo nakon šokantnog remija kod Lazija dovodi sjajnog igrača!

Talijanski velikan Juventus danas je gostovao kod Lazija i imao je pobjedu u rukama sve do kobne 95. minute kada Lazio pogađa za izjednačenje.

‘Stara dama ‘ povela je u 15. minuti preko sjajnog Cristiana Ronalda koji je pokazao kako mu virus nije previše naštetio. Asistencija je išla Cuadradu. Juve je bio bolja momčad i posve zasluženo su trebali imati nova tri boda, ali u 95. minuti ukazao se Felipe Caicedo zabivši za 1:1.

Novi trener Juventusa, Andrea Pirlo, bio je zadovoljan viđenim iako je svjestan propusta: “Odigrali smo sjajnu utakmicu. Oni nisu imali šut u okvir gola. Prvenstvo možemo osvojiti ako budemo pazili na svaki detalj. Nismo dobro reagirali u posljednjih deset sekundi i oni su postigli gol za izjednačenje. Glava je najvažnija stvar. Ako na teren ne izađeš s pravim stavom, onda izvedba bude loša. Ovo je loš rezultat jer zaslužili smo više”

A čini se kako je Juventus pikirao novo pojačanje. Naime, talijanski mediji ubrzo su nakon utakmice objavili vijest kako je Pirlo opasno zagrizao za jednog igrača Udinesea. Radi se o 26-godišnjem Rodrigu de Paulu koji trenutno vrijedi čak 30 milijuna eura. Zanimljivo, u Udinese je stigao iz Valencije u transferu vrijednom svega tri milijuna eura.