POTRES U REALU: Evo što je predsjednik Perez napravio nakon novog poraza!

Neočekivani domaći poraz Real Madrida na startu Lige prvaka od Šahtjora 2:3 šokirao je i gazdu Florentina Pereza. (index.hr)

On se nakon drugog uzastopnog poraza u Madridu (Real je prošloga vikenda izgubio kući od Cadiza 1:0) spustio u svlačionicu i Marca piše da to znači kako su u Madridu svi alarmi upaljeni.

Perez ima običaj ući u svlačionicu među igrače, no ovaj put se zadržao tek tri minute, pišu Španjolci. Upravo te tri minute (inače se Perez zna zadržati i više vremena) sve su rekle Zinedineu Zidaneu i igračima, a trener je nakon svega na sebe preuzeo odgovornost zbog loših igara i rezultata.

Real Madrid u subotu gostuje kod Barcelone u El Clasicu i novi poraz vjerojatno bi označio početak Zidaneovog kraja u drugom mu trenerskom mandatu.