POVIJESNI TRENUTAK: Pogledajte prvijenac Messija u Ligue 1!

PSG je danas u sklopu 14. kola francuskog prvenstva ugostio Nantes. Messi i društvo na kraju su slavili 3:1, a to im je već 12 pobjeda u sezoni.

Parižani su poveli već u drugoj minuti preko sjajnog Mbappea. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a onda smo vidjeli tri gola u drugom dijelu. U 65. minuti zbog naguravanja crveni karton dobio je vratar domaćina, Keylor Navas pa je u igru morao ući španjolski vratar Sergio Rico.

U 76. minuti za 1:1 zabija Randal Kolo, ali onda su Parižani ubacili u brzinu više. Samo šest minuta poslije vidjeli smo autogol Dennis Appiaha, a u 87. minuti prekrasno je zabio veliki Lionel Messi za konačnih 3:1.

Pred igračima PSG-a sada je gostovanje kod Manchester Citya u sklopu Lige prvaka. Ukoliko upišu pobjedu na Etihadu onda će preskočiti ‘Građane’ u skupini A gdje su još Club Brugge i Leipzig.

SKANDAL U KVALIFIKACIJAMA: FIFA ĆE MOŽDA PONIŠTITI OVU UTAKMICU!?