POVRATAK BUNDESLIGE: Tin Jedvaj zabio drugi gol sezone protiv Brekalovog Wolfsburga!

Prvim utakmicama njemačke Bundeslige nogomet se ponovno vratio! Ljubitelji ove igre su nakon dugo vremena iščekivanja konačno dočekali dan kada će se lopta ponovno zakotrljati, doduše tribine su i dalje prazne no uz male ekrane mogu se pratiti utakmice.

Bundesliga je prva od najjačih europskih liga krenula s dvobojima, subota na programu ima šest susreta od kojih se najviše isticao vječiti derbi između dortmundske Borussije i Schalkea. Hrvatski okršaj u 26. kolu imali su Tin Jedvaj u dresu domaćeg Augsburga te Josip Brekalo na strani gostujućeg Wolfsburga. Vukovi su prvi poveli u 43. minuti, Renato Steffen je na asistenciju lijevog braniča Otavia poentirao za 0:1.

Stvari je na početak u 54. minuti vratio reprezentativni branič Tin Jedvaj, Vatreni je dolaskom u novi klub procvao i pruža vrlo dobre igre. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, stoper Wolfsburga Brooks je loše reagirao te natjerao svog vratara Casteelsa da spašava mrežu ali se lopta odbila do Jedvaja koji glavom zakucava za 1:1.

Drugi je to pogodak hrvatskog reprezentativca ove sezone u Bundesligi.

NOGOMETAŠ SNIMAO GOLU MANEKENKU U SVOM KREVETU PA FOTKU SLUČAJNO OBJAVIO

NEMA PREPREKA: Mario Mandžukić na korak do velikog transfera!

GRADI SE MOĆNA EKIPA: MANCHESTER UNITED POTPISAO JEDNOG OD NAJTRAŽENIJIH NAPADAČA EUROPE UZ ODŠTETU OD 70 MILIJUNA EURA!

Strogo po novim pravilima: Pogledajte kako je izgledala Halandova proslava gola

TAKO RADE BIJELI: Pogledajte što je Hajduk pustio u prodaju!