POVRATAK U REPKU? Ivan Santini se novim pogocima vratio na mjesto najboljeg topnika Jupiler lige!

Hrvatski napadač Ivan Santini vratio se pogocima za svoj klub Anderlecht. Belgijski div je poražen na gostovanju kod Saint Truidena 4:2, oba pogotka je za goste zabio Zadranin.

Truiden je prvi poveo, ali je Santini poravnao rezultat u 38. minuti utakmice, a onda je u drugom poluvremenu uspješno izveo kazneni udarac i tako doveo suigrače u vodstvo. Bio mu je to 11. pogodak ove sezone u 16 odigranih dvoboja.

Međutim, Anderlecht je do kraja utakmice prosuo vrijednu prednost i uspio kapitulirati još tri puta. Ivan je odigrao svih 90 minuta, Antonio Milić je također proveo cijeli dvoboj na terenu.

Santini trenutno ima jedan gol više od suigrača Dimate, iza njih je cijela kolona igrača koji su kratki za pogodak ili dva. Nakon Stanića i Špehara, još jedan je Hrvat ponovno u borbi za najboljeg strijelca belgijskog prvenstva.