PRAVA BOMBA: Novi hrvatski reprezentativac zabio fantastičan prvijenac u Bundesligi!

Eintracht Frankfurt slavio je u zadnjem susretu 15. kola Bundeslige protiv Bayer Leverkusena 5:2. Gosti su imali prednost od 0:2 nakon nešto više od 20 minuta igre, ali sva tri boda odnio je domaćin uz sjajan pogodak Kristijana Jakića.

Hrvatski zadnji vezni stigao je u njemačku Bundesligu tijekom ljeta iz Dinama i brzo se ustalio u prvih 11 Eintrachta. Jakić je poentirao u 66. minuti prekrasnim udarcem iz voleja, nešto u stilu kolege iz Vatrenih, Marcela Brozovića.

Bio je to ujedno i prvi zgoditak novopečenog Vatrenog za njemačkog prvoligaša, jučer je prvi gol zabio drugi bivši Dinamovac, Joško Gvardiol. Frankfurt igra jako dobro nakon lošijeg ulaska u sezonu, nalaze se na devetom mjestu uz četiri pobjede u zadnjih pet utakmica.

24-godišnji Splićanin ima ugovor do 2026. godine, za reprezentaciju je dosada skupio dva nastupa, debitirao je protiv Cipra.

TOTALNA FLEGMA: KONAČNO SE OGLASIO TOLIKO SPOMINJANI MARKO LIVAJA!