PRAVA LEGENDA: Ovaj podatak pokazuje kakva je legenda Sergio Ramos

Real Madrid lako se razračunao s posljednjeplasiranom momčadi La Lige Leganesom, pobijedio 5:0 i približio se vodećoj Barceloni na samo bod zaostatka. Ovaj dvoboj dobro će pamtiti kapetan Sergio Ramos.

Nakon što su Rodrygo i Kroos zabili u prvih osam minuta, na 3:0 povisio je Sergio Ramos iz penala u 24. minuti. U nastavku je s 11 metara pogodio i Benzema, a u sudačkoj nadoknadi za peticu u mreži gostiju pobrinuo se Luka Jović prvijencem za Kraljevski klub.

Kapetanu Reala to je prvi gol ove sezone, a njime je nastavio fantastičan niz. Ramos je postao tek drugi igrač koji je zabio barem jedan gol u španjolskom prvenstvu u svakoj od posljednjih 16 sezona.

Prvi je bio Leo Messi.  Ramos je svoj niz započeo još u sezoni 2004./05. dok je još igrao u Sevilli. Prvi ligaški gol u karijeri zabio je u pobjedi protiv Real Sociedada, a drugi u remiju protiv – Real Madrida.

Madriđani su ga kupili idućeg ljeta, a ovo mu je 15. sezona na Santiago Bernabeuu. I u svakoj je zabio.

SMIJE SE CIJELI SVIJET: EPSKI GOL HAJDUKA PROTIV SLAVENA POSTAVLJEN NA NAJVEĆOJ STRANICI!

SPREMA SE TRANSFER? TORCIDA POZVALA LOVRIĆA U HAJDUK, A EVO KAKO IM JE ODGOVORIO!