PRAVI HIT U SERIE A: Hrvatski trener u gostima srušio sudionika Lige prvaka!

Talijanski prvoligaš Verona je u gostima na rimskom Olimpicu šokirala Lazio i slavila 2:1. Hrvatski trener Ivan Jurić tako je skinuo još jedan veliki skalp, mala Verona se odlično drži u vrhu talijanskog prvenstva, nakon 11 odigranih kola se nalazi na šestom mjestu.

Verona je povela pred kraj prvog poluvremena autogolom Lazzarija, rimski sastav se vratio u igru preko Caiceda ali sva tri boda za Jurićevu momčad donosi Tameze u 67. minuti dvoboja. Veroni je ovo bila peta pobjeda ove sezone, imaju bod više od Rome koja ima i susret manje.

Jurić je s Veronom ove sezone ostvario nekoliko fantastičnih rezultata. Svladali su Romu (3:0), otkinuli bodove Juventusu (1:1) i Milanu (2:2), te u gostima pobijedili 2:0 Atalantu.

Bivši Vatreni Nikola Kalinić nije igrao zbog ozljede, trenutno je najplaćeniji igrač u svlačionici ali zasada nije uhvatio golgetersku formu. U idućem kolu hit talijanskog Scudetta će ugostiti Sampdoriju protiv koje očekuju nova tri boda.