PREDSJEDNIK VILLARREALA RAZOČARAN: “To je pravi skandal…”

Izgleda kako se i ove sezone jednostavno mora pričati o sudačkim “pogreškama”. S porazom se sada najbolje ne mire predstavnici Villarrreala, točnije njihov predsjednik koji se zove Fernando Roig.

Glavni sudac utakmice Danny Makkelie smatrao je kako je golman engleskog prvoligaša prvi došao do lopte pa pri rezultatu 1:0 za Villarreal nije dobio kazneni udarac niti je Alisson kažnjen kartonom. “To je bilo skandalozno. Sudac je od prve minute bio podmukao, sudio je u njihovu korist”, rekao je Roig za Movistar nastavivši:

“Liverpool je sjajna momčad protiv koje smo u prvoj utakmici mogli izgubiti s više golova razlike, ne želim da nam ovo bude isprika. Ali današnje suđenje nije bilo na razini. Njegove odluke utjecale su na rezultat.”

Villarreal je na poluvremenu iznenađujuće vodio 2:0 protiv Liverpoola golovima Dije i Coquelina. Momčad Jurgena Kloppa u prvom je susretu na Anfieldu pobijedila istim rezultatom, što znači da se u posljednjih 45 minuta krenulo s 2:2.

No do kraja susreta Liverpool je preuzeo inicijativu. Zabijali su Fabinho, Diaz i Mane i tako otišli u finale LP-a u kojemu ih čeka bolji iz dvoboja Manchester Cityja i Real Madrida.