PRIJETI MU RIGOROZNA KAZNA: Ante Erceg napravio show nakon crvenog kartona!

U prvom susretu 24. kola SuperSport HNL-a Rijeka je na gostovanju u Puli sa 2-0 pobijedila Istru 1961 koja je završila utakmicu bez dva isključena igrača. Igrač utakmice svakako je dvostruki strijelac gostiju, Niko Janković.

Janković je prvi gol zabio u 22. minuti nakon asistencije Frigana, a konačnih 2:0 postavio je u 95. minuti nakon što je iskoristio kazneni udarac. No, utakmicu su obilježila i dva crvena kartona kod domaće ekipe.

Direktni crveni karton u 71. minuti dobio je veznjak Frano Mlinar, a onda je u 90. minuti drugi žuti karton dobio Ante Erceg. Nakon toga je bivša zvijezda Hajduka napravila pravi show.

Kada je glavni sudac utakmice Jakov Titlić pokazao Ercegu drugu opomenu, odnosno crveni karton, napadač pulske momčadi uzeo mu je bilježnicu u koju piše kartone te je rasparao pred njim.

Najbolji igrač Istre, koji je ove sezone zabio devet golova, potom je bacio dres. Rijeka je golovima Nike Jankovića u 22. te u petoj minuti sudačke nadoknade iz penala pobijedila 2:0. Istra je utakmicu završila s devet igrača jer je Frano Mlinar u 71. minuti dobio izravan crveni karton.