PROBAJTE SE NE NAJEŽITI: Barcelona objavila prekrasan video koji dokazuje da su Rakitić i Modrić veliki prijatelji!

Sinoć smo vidjeli još jedan El Clasico, a junak tog dvoboja je hrvatski veznjak, Ivan Rakitić. ‘Raketa’ je u 26. postigao jedini pogodak na utakmici i tako Barceloni donio velika tri boda koja će itekako značiti u pohodu na obranu naslova u Španjolskoj.

Hrvatskom veznjaku taj gol bio je dovoljan da ga poznati portal ‘Whoscored.com’ proglasi igračem utakmice. Dobio je ocjenu 8,2. Najbolji kod Real Madrid bio je još jedan hrvatski veznjak, a to je naravno Luka Modrić. Osvajač Zlatne lopte dobio je ocjenu 7, dok su ostali suigrači uistinu bili podosta iza Luke.

Svi dobro znamo kako je ovaj dvojac bio nositelj Hrvatske reprezentacije u epskom pohodu do finala Svjetskog prvenstva u Rusiji. Naravno, tako ovaj dvojac veže jedno veliko i prekrasno prijateljstvo koje možda nestane na samo 90-ak minuta 2-3 puta godišnje zbog najvećeg derbija na svijetu.

Dokaz velikog prijateljstva vidjela je i sama Barcelona. Naime, službeni Instagram profil španjolskog prvaka objavio je fenomenalni video koji se dogodio nekoliko minuta nakon utakmice u Madridu. U videu možete vidjeti Rakitića, Modrića i njegovog malog sinčića. Barca je video ukrasila odličnim opisom: “Rivali na terenu, prijatelji ivan terena!”.

Uistinu možemo biti ponosni na naše veznjake koji su već godinama sam vrh svjetskog nogometa. Ovo je najbolji dokaz kako je naš dvojac velik i izvan terena…

JE LI RAMOS NAJPRLJAVIJI IGRAČ? POGLEDAJTE KAKO JE SERGIO UDARIO MESSIJA PO LICU!