PROBLEMI ZA ČAČIĆA: Jučer se ozlijedio ključni Dinamov igrač u pobjedi protiv Shkupija!

Dinamo je u trećem kolu SuperSport HNL-a uvjerljivo pobijedio Istru 4:1. Na žalost, ozlijedio se jedan od junaka utakmice protiv Shkupija.

Upitan za Ludogorec

Dinamo je jučer bez problema pobijedio Istru, s 4:1. Ipak, iz Dinama dolaze loše vijesti. Naime, ozlijedio se Luka Menalo, zbog čega je morao izaći iz igre u 61. minuti. Nakon utakmice je njegovu ozljedu komentirao trener Dinama Ante Čačić:

„Osjetio je grč u mišiću, zadnju ložu. Mislim da je samo grč, da nije ništa ozbiljnije, ali moramo vidjeti.”

Za sada nije poznato hoće li Menalo biti spreman za nadalazeću utakmicu protiv Ludogorca, koja je na rasporedu u utorak u 19:45.

Podsjetimo, Menalo je bio ključan igrač u Dinamovoj pobjedi protiv Shkupija u drugom pretkolu Lige prvaka. U uzvratnoj je utakmici ušao u igru u drugom poluvremenu te je odmah asistirao za gol. Osim toga, zabio je i regularan pogodak, koji je sudac poništio zbog nepostojećeg zaleđa.