PROBLEMI ZA DAMBRAUSKASA: Hajduk ide na derbi u Maksimir bez ključnog igrača?!

Nakon pobjede u Kupu, splitski Hajduk okreće se ligaškim obavezama, slijedi im veliki derbi u Zagrebu protiv Dinama. Portal Germanijak piše da na vratima Bijelih vjerojatno neće biti kapetan Lovre Kalinić, zaradio je ozljedu u zadnjem ogledu protiv Lokomotive.

Kalinića je u 64. minuti zamijenio legendarni bivši Vatreni, Danijel Subašić, tako da postoji mogućnost promjene na golu. Nekoliko minuta ranije prilikom intervencije kod drugog gola Lokomotive osjetio je bol u lijevom koljenu. Pokušao je Hajdukov kapetan nastaviti, ali bol je bila dovoljno jaka da ga ometa pa je mjesto u vratnicama prepustio starijem kolegi Subašiću.

Posljednju utakmicu u HNL-u Suba je odigrao 4. prosinca 2011. godine, u dresu Hajduka protiv svog matičnog Zadra slavio je s 1:0. Nešto kasnije otišao je u Monaco gdje je proveo osam uspješnih godina uz osvajanje Ligue 1 te sudjelovanje u Ligi prvaka.

Danas ima 37 godina i mogao bi opet braniti u vječnom derbiju, zadnji puta je to bilo 2011. godine na Poljudu.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!