PROBLEMI ZA DINAMO: Evo tko se ozlijedio u pobjedi protiv Ballkanija!

Dinamo se plasirao u proljetni dio Konferencijske lige nakon što je u nastavku slomio otpor Ballkanija i s čistih 3-0 osvojio drugo mjesto u skupini sa devet bodova.

Dvostruki strijelac bio je kapetan Bruno Petković dok je jedan postigao branič Dino Perić. Dinamo je ovom pobjedom osigurao doigravanje za osminu finala Konferencijske lige, a sljedećeg protivnika doznat će 18. prosinca.

A tu su i problemi za hrvatskog prvaka. Naime, stoper Boško Šutalo je u završnici prvog poluvremena izašao iz igre u utakmici Dinama i Ballkanija u 6. kolu Konferencijske lige.

Šutalo se ozlijedio u duelu s Nazmijem Gripshijem sredinom prvog poluvremena. Obojica su pokušala nastaviti utakmicu, ali je nakon nekoliko minuta zamijenjen Gripshi, a potom je i Šutalo zatražio izmjenu zbog ozljede lijevog gležnja. Vjerojatno će 23-godišnji branič zbog ove ozljede propustiti nedjeljni derbi s Hajdukom.

Šutalo je u Dinamo stigao prije godinu i pol iz Atalante za četiri milijuna eura. Prošle godine je slomio nogu i pauzirao skoro pola godine. Za Dinamo je dosad odigrao 23 utakmice.

Za analizu utakmice Gorica – Varaždin kliknite OVDJE.