Protivnik Hrvatske u skupini F bez problema svladao Katar!

Reprezentacija Katara, domaćina nadolazećeg Svjetskog prvenstva, doživjela je novi poraz u pripremnoj utakmici.

Nakon što ih je prije nekoliko dana s 3:0 nadjačala U-23 selekcija Hrvatske, sada ih je s 2:0 rutinski pobijedila Kanada, reprezentacija koja će biti protivnik Hrvatske u skupine F Svjetskog prvenstva, uz Maroko i Belgiju.

Kanađani su utakmicu riješili već na samom početku, a nastupili su u svom najjačem sastavu, baš kao i Katarani. U vodstvo ih je doveo napadač Club Bruggea Cyle Larin već u četvrtoj minuti, a na 2:0 povisio je Lilleov Jonathan David devet minuta kasnije.

Za drugi pogodak asistirao je Alphonso Davies, 21-godišnji bek Bayern Münchena i ključni igrač Kanade, koji u reprezentaciji češće igra krilo. On je morao napustiti igru zbog ozljede u 60. minuti, ali prema prvim informacijama, njegov nastup u Kataru ne bi trebao biti upitan.

Za analizu utakmice Češka – Portugal kliknite OVDJE.