PRVA UTAKMICA I VEĆ IMAMO PROMAŠAJ SEZONE: Muller je bio pred praznim golom. Pogledajte što je učinio

Bayern je u prvom susretu prvog kola Bundeslige sa 6:1 pobijedio Eintracht Frankfurt. Minhenska momčad već je na poluvremenu imala 5:0 protiv aktualnog osvajača Europa lige i tako još jednom potvrdila zašto je najveći favorit za osvajanje njemačkog prvenstva.

Prvi gol u petoj minuti zabio je Joshua Kimmich, dok je vodstvo povećao Benjamin Pavard u desetoj minuti. U 23. minuti zabilježen je veliki promašaj Thomasa Mullera. Sadio Mane proigrao je Sergea Gnabryja, a on se sjurio prema golu Eintrachta. Nesebično je pred golmanom Kevinom Trappom dodao Mulleru na drugoj stativi, a on je uspio promašiti prazan gol.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MULLEROV PROMAŠAJ

Točnije, pogodio je stativu nakon čega ga je lopta pogodila na tlu i odbila se dalje od gola. Ipak, Bayern nije morao puno žaliti za tom prilikom s obzirom na to da su do kraja zabili još četiri gola. Pogađali su Mane u 29., Jamal Musiala u 35., Gnabry u 43. i ponovno Musiala u 83. minuti.

U kontekstu hrvatskih igrača, Josip Stanišić je kod Bayerna odgledao utakmicu s klupe, a Kristijan Jakić je ušao u 47. minuti kod Eintrachta. U kadru Eintrachta nije bilo Hrvoja Smolčića koji još uvijek odrađuje suspenziju zbog crvenog kartona koji je zaradio kao igrač Rijeke.