RADI FANTASTIČAN POSAO: Ivan Jurić s Veronom opet zaustavio Juventus!

Hrvatski trener na klupi talijanske ekipe Hellas Verone, Ivan Jurić, nastavlja oduševljavati tamošnju javnost. Njegova Verona je i u drugoj utakmici zaustavila Juventus.

Naime, ponovio se rezultat 5. kola kada su u Torinu također odigrali 1:1. Večer je prvi dio završio bez golova, a onda se u 49. minuti ukazao Cristiano Ronaldo. Navijači Juventusa ponadali su se novoj pobjedi, ali onda se u 78. minuti ukazao češki veznjak Antonin Barak, koji zabija za 1:1. Inače, radi se o veznjaku Udinesea koji je u Veroni na posudbi.

Juventus sada zaostaje sedam bodova za vodećim Interom koji sutra igra protiv Genoe na San Siru. U slučaju pobjede momčad Antonija Contea pobjegla bi aktualnom prvaku na deset bodova uz utakmicu više odigranu.

Juve je ostao na trećem mjestu, a sutra veliku priliku ima Roma koja ih u slučaju pobjede nad Milanom može preskočiti. S druge pak strane Hellas Verona je učvrstila deveto mjesto na tablici, a u sljedećem kolu gostuje kod Beneventa dok će Juventus igrati kod kuće protiv Spezije.