Rangnick otkrio što mu je Ronaldo rekao ljut zbog zamjene…

Manchester United pobijedio je kod Brentforda 3:1 u 17. kolu Premier lige. United je utakmicu prelomio u drugom poluvremenu pogocima Elange (55′), Greenwooda (62)’ i Rashforda (77′), a za domaćina je strijelac bio Toney (85′). Utakmicu je obilježio i raniji izlazak Cristiana Ronalda.

Unitedov menadžer Ralf Rangnick izvukao je Portugalca iz igre u 71. minuti, a umjesto njega ušao je kapetan i stoper Harry Maguire. Ronaldo, koji u ovoj utakmici nije zabio, na to se jako naljutio. Ronaldov izraz lica pokazao je razočaranje Rangnickovim potezom, a ubrzo je uslijedila i rasprava u kojoj je njemački trener morao zvijezdi objasniti svoj potez. Nakon kratkog razgovora Ronaldo se smirio.

Naravno, na Rangnickovoj konferenciji za medije nakon utakmice novinare je najviše zanimalo objašnjenje najzanimljivije situacije na meču: “Ronalda sam zamijenio u interesu momčadi. Razumijem da je on ambiciozan, ali ako jednog dana postane trener, napravit će isto nakon 75. minute. Nisam očekivao da me Ronaldo zagrli nakon što sam ga zamijenio.

Znam kako razmišljaju golgeteri, ali nemam nikakvih problema s Ronaldom. Uostalom, pričao sam s njim prije utakmice s Aston Villom, kada smo odlučili da ne igra jer se vraćao nakon ozljede.” Na pitanje što mu je Ronaldo rekao prilikom izlaska s terena, Rangnick je odgovorio: “Zašto ja? Zašto mene vadiš?”