RASPAD SISTEM: Igrači Hajduka se skoro potukli!!

Varaždin je kod kuće u sklopu 15. kola HNL-a svladao Hajduk 4:2 i tako pobjegao s dna ljestvice. No, osim sjajne utakmice vidjeli smo veliki sukob unutar momčadi Hajduka.

Varaždin je vodio 3:0 golovima Posavca, Grgeca i Senića, ali je Mijo Caktaš s dva gola u 72. i 78. minuti vratio Splićane u igru. No, više od toga gosti nisu mogli i Obregon je sudačkoj nadoknadi zabio za 4:2.

Nakon što je zabio drugi gol, Hajduk je jurnuo po izjednačenje, a u 81. minuti Senić je pobjegao Juriću i krenuo u kontru nakon čega ga je Bassel Jradi na centru srušio i dobio žuti karton.

Libanonac je ljutito gestikulirao prema Juriću što je pustio igrača. Jurić je pojurio prema njemu i ljutito ga ispitivao što se buni, a Jradi nije ustuknuo i krenuo je prema njemu. Veći sukob spriječio je Mario Vušković koji je stao među svoje suigrače i rekao im da se smire jer nema više puno vremena, a nakon toga se umiješao i sudac Čuljak. Pozvao je Jradija i Jurića na stranu i rekao im da se smire.