Real gazi sve pred sobom, Luka Modrić na naslovnici Marce!

Real Madrid sinoć je upisao još jednu pobjedu, ovaj put nad Sevillom, u 11. kolu La Lige. Momčad je do pobjede vodio kapetan Luka Modrić.

Luka za povijest

Real Madrid je sinoć pobijedio Sevillu s 3:1. „Kraljevi“ su poveli već u šestoj minuti golom Luke Modrića, koji je sinoć nosio kapetansku traku. Vinicius Junior probio je lijevu stranu i povratnom loptom pronašao Modrića, koji je potom bez problema zabio za vodstvo. Bio je to njegov 450. nastup za Real!

Sevilla je izjednačila u 54. minuti preko Erika Lamele, a domaćinu su pobjedu donijeli Lucas Vazquez u 79. te Federico Valverde u 81. minuti.

Koliko je Modrić bio dobar na terenu govori i činjenica da je završio na naslovnici današnje Marce, uz opis:

“Real Madrid grmi”

Osim toga, Real Madrid utakmicu je najavio fotografijom Modrića, a nakon što je hrvatski kapetan pogodio za vodstvo, na društvenim mrežama izašla je nova Realova objava posvećena Modriću:

„Upozorili smo vas.”

Spomenimo i kako su Luka Modrić i Zinedine Zidane prije utakmice svečano predali Zlatnu loptu Karimu Benzemi, kako bi je podigao pred svojim navijačima.

Za analizu utakmice Roma – Napoli kliknite OVDJE.