Real Madrid savladao gradskog rivala, a Sergio Ramos se brutalno narugao Antoineu Griezmannu!

Real Madrid je u 23. kolu La Lige u gostima savladao gradskog rivala, Atletico Madrid, rezultatom 1-3. Sjajnu utakmicu je začinila i zanimljiva provokacija Sergia Ramosa, na račun Atleticovo napadača Antoinea Griezmanna.

Ramos se narugao Griezmannu

Real Madrid je na gostovanju kod Atletica poveo u 16. minuti golom Casemira. U 25. je na 1-1 izjednačio i vratio nadu Atleticu i domaćoj publici Antoine Griezmann. Ipak Real je na odmor otišao s golom prednosti jer je s bijele točke u 42. minuti bio precizan Sergio Ramos. Inače, kapetanu Reala ovo je 11 pogodak ove sezone. Za konačnu potvrdu pobjede, za Real je u 74. zabio Gareth Bale.

Nakon utakmice, društvenim se mrežama brzo proširila proslava pogotka Sergia Ramosa. Španjolac je se odlučio narugati zvijezdi Atletico Madrida, Antoineu Griezmannu i njegovoj uobičajenoj „Fortnite proslavi“ pogodaka.

Rivalitet je, čini se, podignut na neku novu razinu.

ČUDNA SITUACIJA: Je li sudac poklonio jedanaesterac Dinamu? Trener Istre otkrio što misli o tome…