REMEK DJELO: Spektakularan pogodak Di Marije u francuskom prvenstvu!

Aktualni prvak PSG imao je u 4. kolu neugodno gostovanje kod Nimesa. Parižani su imali komotnu prednost od 2:0 zahvaljujući Neymaru i Di Mariji, ali su se domaći do 71. minute vratili u rezultatski egal. Ipak, do kraja susreta prvaci su ubacili u brzinu više te pogocima Mbappea i Cavanija odnijeli sva tri boda.

Remek djelo

Upravo je argentinski reprezentativac Di Maria uradio potez za pamćenje i postigao zgoditak kakav se rijetko viđa na vrhunskim utakmicama. Gosti su u 40. minuti imali korner s desne strane, Angel ga je krenuo izvesti, Thiago Silva i ostali su čekali klasični ubačaj.

Međutim, krilni napadač je tada u maniri Blaža Sliškovića majstorski lijevicom opalio po golu i prevario golmana Bernardonija. Prava majstorija negdašnjeg igrača Benfice pa Real Madrida, koji ga je prodao Manchester Unitedu. No, unatoč velikom transferu i dobivanjem legendarne sedmice, tamo se nije dugo zadržao. Dojam je da ga se Van Gaal prerano i olako odrekao.

Paris SG je vodeća momčad lige, imaju stopostotan učinak i 12 osvojenih bodova. Slijede ih Dijon, Lyon i Lille. Prošlogodišnji viceprvak Monaco tek je deseti i već zaostaju osam bodova.

SADA JE SVE JASNIJE: Zlatko Dalić pojasnio „slučaj Kramarić“!