SADA MU NIJE DO SMIJEHA: Evo kako je Sopić nazvao svoje igrače…

Dinamo Zagreb slavio je s minimalnih 1:0 protiv Rijeke u derbiju 24. kola HNL-a. Jedini gol na utakmici postigao je Fran Brodić koji je uspješno realizirao kazneni udarac u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

Rijeka je ostala prva i ima 50 bodova. Drugi Hajduk ima 49, dok je Dinamo sada treći s 47 bodova, uz to što ima utakmicu manje. Trener riječkog kluba Željko Sopić nakon utakmice dao je izjavu za MAXSport.

“Znate kako se kaže: Na silu – na silu. Čestitam Dinamu. Imali smo plan igre i ne mogu nikome prigovoriti. Imali smo na kraju loptu pod kontrolom i dali smo pas nazad. Pričao sam o Francu Baresiju, koji je jedan od najvećih ikad (legendarni branič Milana i Italije, op. a.). On je izbio 40 lopti u tribine, a mi je vraćamo nazad u 94. minuti. Ali tako je kad vodite djecu, dogodi se.

Suđenje neću komentirati. Mislim da smo trebali više igrati prema naprijed. Imali smo par kontri u kojima smo se spetljali. Teška nas utakmica očekuje protiv Rudeša, moramo se što prije oporaviti. Neki igrači će dobiti priliku koji nisu tu igrali. Moramo vidjeti što će biti s Jorgeom Obregonom”, rekao je Sopić.