JOŠ UVIJEK KOMPLICIRANO: Vatreni nakon pobjede nad Slovačkom saznali lošu vijest!

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je veličanstvenu pobjedu na gostovanju kod Slovačke. Izabranici Zlatka Dalića slavili su s visokih 4:0, a pogotke su postigli Nikola Vlašić, Ivan Perišić, Bruno Petković i Dejan Lovren.

Viceprvaci svijeta potpuno su zasluženo srušili Slovačku na njihovom terenu, točnije u Trnavi. Isto tako treba pohvaliti sjajne navijače koji su potpuno nadglasali domaće navijače, koji od tuge nisu mogli vjerovati što im se događa.

Bila je to jedna od najboljih predstava Hrvatske pod vodstvom izbornika Zlatka Dalića. 52-godišnji strateg jučer je na presici najavio kako će Hrvatska biti strašno ofenzivna, a svoje obećanje je itekako ispunio, i to sa stilom! Vatreni su potpuno izdominirali Slovake, a najbolji pokazatelj je statistika jer slobodno se može reći da je rezultat trebao biti puno veći.

Naime, Modrić i društvo imali su čak 31 udaraca na vrata Slovačke! U obrani te reprezentacije ‘caruje’ Milan Škrinjar, stoper od 60 milijuna eura, koji je nekoliko puta zaista ispao smiješan s obzirom da su ga maltretirali Petković, Perišić, Rebić i Vlašić, naša prava ofenzivna četvorka.

No, ipak nakon utakmice još ne možemo biti mirni jer iz Walesa su stigle ajmo reći loše vijesti. Bale i ekipa ipak su svladali Azerbajdžan kojeg vodi naš Nikola Jurčević. Wales je poveo u 26. minuti preko autogola, a onda je u 59. minuti rezultat izjednačio Emreli. No, u 84. minuti ukazao se veliki Gareth Bale koji je vratio vodstvo Walesu.

Sada je kompletiran prvi dio u našoj skupini, a skupinu predvode Mađarska i Hrvatska. Ove dvije reprezentacije imaju po devet bodova, dok su Wales i Slovačka na šest bodova. Azerbajdžan je na dnu bez bodova. Za tri dana Vatreni idu na gostovanje u Azerbajdžan koje treba shvatiti ozbiljno, a Mađari će ugostiti Slovačku.

NA KORAK DO SENZACIJE: OVA REPREZENTACIJA BI MOGLA PRVI PUT ZAIGRATI NA EUROPSKOM PRVENSTVU!

HOĆE LI NAPUNITI MAKSIMIR? Dinamo objavio cijene ulaznica za Atalantu!