SAMO U HNL-U: Sudac na utakmici Inter-Gorica imao neviđenih problema s VAR-om!

U ovim trenucima igra se HNL okršaj Inter Zaprešić i Gorica. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0, a navijače je na televiziji zabavio sudac utakmice.

Naime, u šestoj minuti Postonjski je dobro ubacio iz kornera, ali lopta je završila samo u novom korneru. Mazalović je ostao ležati nakon sudara s Babecom, ali kaznenog udarca nije bilo.  No, sudac je otišao gledati na VAR.

Dugo je trajala konzultacija između VAR sobe i Marina Vidulina, a sada je sudac odlučio i pogledati tu situaciju na monitoru. Nema penala! Odigran je novi korner nakon kojeg je lopta završila u rukama Kahline.

Zanimljivo je primijetiti kako je sudac Vidulin imao problema sa suncem koje je blještalo u monitor pa se morao snaći kako bi dobio sjenu i vidio snimku.

SLUŽBENO: ATALANTIN DIREKTOR POTVRDIO DA ĆE OTKUPITI UGOVOR MARIJA PAŠALIĆA!

A isto tako veselo je bilo na samom početku utakmice. Naime, dvoboj je trebao početi u 18:55, ali za sve je ‘kriv’ bio domaći vratar Matković. Matković se, valjda ne znajući kako je prvi dres Gorice crni, obukao golmanski dres iste boje. Takve se stvari inače dogovaraju na sastanku predstavnika klubova, delegata i suca uoči utakmice, ali taj su detalj sudionici sastanka očito previdjeli.

Glavni sudac Marin Vidulin iz Kanfanara poslao je tako Matkovića tik pred početak utakmice u svlačionicu da se presvuče pa je utakmica počela s četiri minute kašnjenja. Valjda će drugi put bolje provjeriti…

OŠTRA IZJAVA BIVŠEG VATRENOG: GORDON SCHILDENFELD OSUDIO HNS-OVU POLITIKU I GOVORIO O POVRATKU U ŠIBENIK!