SENZACIJA U LP: Sjajna Atalanta na Anfieldu srušila engleskog prvaka!

Nogometaši Atalante su priredili najveće iznenađenje četvrtog kola Lige prvaka. Suigrači Marija Pašalića su u gostima na mitskom Anfieldu porazili Liverpool! Završilo je uvjerljivih 2:0 za talijanskog prvoligaša, malo tko se tome mogao nadati.

Ekipa iz Bergama je povela u 60. minuti pogotkom Josipa Iličića, sjajni slovenski ofenzivac se tako na najbolji mogući način vratio nogometu nakon što je bolovao od depresije. Konačnih 0:2 je postavio Robin Gosens četiri minute kasnije.

Menadžer Jurgen Klopp nije mogao računati na veliki broj igrača, odrazilo se to na igru Redsa, obrana je posebno izmasakrirana. Ispred Alissona su igrali pridošlica Tsimikas, iskusni ali uvijek ozlijeđeni Matip te dva neiskusna Williamsa. Engleski prvak će pod hitno morati na šoping tijekom siječnja jer ovako neće daleko dospjeti u Ligi prvaka.

Mario Pašalić i Boško Šutalo nisu putovali na Otok zbog ozljeda, Gasperinijevi momci imaju sedam bodova koliko i drugoplasirani Ajax dok prvi Liverpool ima dva boda više.