SERIE A: Hrvatski napadač dobio crveni, a nije ni ušao u igru!

Napoli je opet podbacio, odigravši 0:0 s Monzom. Trenutno se nalazi na 7. mjestu dok je Monza na 11.

Napolitanci imali sreće

Aktualni prvak Italije opet je razočarao navijače i to na domaćem terenu. S Monzom je remizirao, a mnogi se slažu da je još i dobro prošao. Naime, Alex Meret u 68. minuti obranio kazneni udarac koji je izveo kapetan Monze Matteo Pessina.

Jedna od zanimljivosti susreta je i crveni karton koji je zaradio hrvatski napadač Mirko Marić u dresu Monze. Iako nije ulazio u igru, uspio je zaraditi crveni karton u završnici dvoboja zbog nedoličnog ponašanja. Isključen je i trener domaćih Walter Mazzari za vrijeme utakmice, a trener gosiju Raffaele Palladino minutu prije Marića.

Spomenimo i kako je Marić u Monzu stigao iz Osijeka u ljeto 2020. za sedam milijuna eura. Sezonu prije toga je s 20 golova dijelio prvo mjesto na listi strijelaca u HNL-u, uz Antonija Čolaka i Miju Caktaša. (Titula najboljeg strijelca službeno je pripala Čolaku jer je odigrao najmanje minuta.)

Za analizu utakmice Juventus – Roma kliknite OVDJE.