SHOW NA EL CLASICU: Ter Stegen poludio na Modrića…

U ovim trenucima igra se prva polufinalna utakmica španjolskog Kupa između Real Madrida i Barcelone. Gosti vode 0:1.

U centru jednog od najupečatljivijih trenutaka prvog poluvremena našao se hrvatski kapetan i veznjak Real Madrida Luka Modrić. Dogodilo se to u 34. minuti susreta prilikom jednog napada Real Madrida.

Lopta je nezgodno pogodila Francka Kessieja u kaznenom prostoru Barcelone i on je ostao ležati na terenu, ali igrači Real Madrida nisu željeli izbaciti loptu i prekinuti akciju. Konkretnije, Modrić to nije htio učiniti.

Igrači Barce tražili su da protivnici iz Madrida zbog fair-playa izbace loptu i prekinu igru da se Kessieju ukaže pomoć, ali to se nije dogodilo. Akcija se završila Modrićevim udarcem preko gola, a na to je poludio Ter Stegen. Golman Barcelone je nakon Modrićevog udarca izašao s gola i krenuo prema Modriću bijesno urlajući na njega.

Suigrači su ga krenuli smirivati, a u tome su na kraju i uspjeli pa nije došlo do većeg okršaja s Modrićem koji nije izgledao kao da ga uopće zanima što Ter Stegen ima za reći po pitanju njegove odluke.

Video možete pogledati OVDJE. Za analizu utakmice Napoli – Lazio možete kliknuti OVDJE.