SHOW NA JUGU: Suigrači se tukli na niželigeškoj utakmici u Dalmaciji. Igračev otac htio ući u teren

Burno je bilo na pomoćnom terenu stadiona u Dugopolju na utakmici Adriatica i HDBNK Mosor koju su domaći dobili 5:1. U 26. minuti susreta 12. kola 2. ŽNL Splitsko-dalmatinske, pri vodstvu Adriatica 1:0 dva gostujuća igrača, Ante Piplović i Mateo Peričić, međusobno su se naguravali te potukli.

Sudac ih je isključio te su oni mirno napustili teren. Kako izvještava Dalmatinski nogomet, tom prilikom osoba sa suprotne strane terena za igru s obližnje ceste, trči oko igrališta i dolazi iza klupa za zamjenske igrače i pokušava preskočiti u teren, ali ga sprječava zaštitar.

Ispostavilo se da je osoba koja je htjela ući u teren otac jednog od isključenih igrača.

Nakon nekoliko minuta prekida igra se nastavila do kraja bez izgreda, ali HDBNK Mosor nije mogao pružati adekvatan otpor s devetoricom igrača. U poluvremenu utakmice obojica igrača došla su u sudačku svlačionicu te su se ispričali arbitrima.

KAKAV POTEZ: ALBANIJA DONIJELA DOSAD NAJŽEŠĆU ODLUKU PROTIV RUSKIH SPORTAŠA