SHOW U NJEMAČKOJ: Imamo najluđi autogol sezone. Pogledajte što je napravio golman Bayera

U utakmici osmog kola Bundeslige Bayer je u gostima kod Arminije slavio 2:1. Gosti su poveli u 27. minuti golom Baileyja, a u 47. minuti dogodio se možda i najkomičniji trenutak sezone u Bundesligi.

Vratar momčadi iz Leverkusena Lukas Hradecky je postigao možda i najbizarniji autogol ove sezone u europskom nogometu. Finski golman je jednu povratnu loptu želio ispucati, no ona mu je prešla preko noge i završila mu iza leđa.

Bayer Leverkusen se trenutno nalazi na odličnom drugom mjestu, za prvim mjesto zaostaju samo jedan bod.

VIRALNI HIT: POGLEDAJTE NEPROCJENJIVU REAKCIJU LOVRENA NAKON ŠTO JE RONALDO TRAŽIO PREKRŠAJ!