SJAJAN DAN ZA HRVATSKE BRANIČE: Borna Barišić i Karlo Bartolec asistenti za pogotke svojih momčadi, Vida kao kapetan vodio Bešiktaš do pobjede!

Hrvatski nogometni reprezentativci su danas bili vrlo uspješni u Europskoj ligi. Vatreni stoper Domagoj Vida je kao kapetan turskog velikana Beškitaša svih 90 minuta sudjelovao u domaćoj pobjedi protiv slovačkog Slovana iz Bratislave.

Na kraju su crno-bijelo slavili 2:1, prvi zgoditak je zabio Vidin suigrač iz obrane Roco dok je pogodak odluke dao Adem Ljajić iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Ipak, ovo slavlje neće puno pomoći Beškitašu jer su Braga i Wolverhampton pobjegli predaleko i već se plasirali u daljnju fazu natjecanja.

U dobrom izdanju bio je i Dalićev udarni lijevi bek, Borna Barišić. Osječanin je u 65. minuti asistirao dvostrukom strijelcu Alfredu Morelosu koji je u strašnoj formi, Kolumbijac je u prvenstvu utrpao 9 pogodaka dok je u svim susretima Europske lige uključujući kvalifikacije dao njih 13! Susret Feyenoorda i Gersa završio je 2:2.

Desni bek Karlo Bartolec započeo je okršaj svog Kopenhagena i Lugana te se odužio treneru na ukazanom povjerenju. Danski prvak je došao u početno vodstvo nakon 27. minuta igre, bivši član Lokomotive dodao je za gol Nicolaju Thomsenu. S prednosti od 0:1 su otišli na predah.

SUPER SLAV JE HIT NA OTOKU: NJEGOVA MOMČAD RASTURA U CHAMPIONSHIPU, POSJETIO GA SLAVNI ENGLESKI PRINC!

PA KAKO MLADIĆU? Imamo najveći promašaj Europske lige!