SJAJAN POVRATAK: Zlatan Ibrahimović u prvoj utakmici zabio pogodak i asistirao!

Legendarni švedski nogometaš Zlatan Ibrahimović započeo je svoju novu avanturu u talijanskom Milanu. Ibra je odmah je nakon predstavljanja zaigrao u trening centru Milanella protiv niželigaša Rhodensea, a Rossoneri su slavili 9:0.

Ibrahimović je igrao napadača 45 minuta u formaciji 4-3-3 te zabio za 3:0 nakon asistencije desnog beka Davide Calabrije, a potom je asistirao Hakanu Calhanogluu za 4:0.

“Ibrahimović je, pored gola i asistencije, imao nekoliko odličnih ubacivanja za suigrače i bio uključen u gotovo svaku akciju. Nakon završetka poluvremena mjesto je ustupio Krzysztofu Piateku, a potom trening završio u teretani. ” – javlja Milan News.

Jedan od najboljih napadača svih vremena potpisao je ugovor na šest mjeseci uz plaću od 3 milijuna eura s opcijom produljenja na godinu dana. Za posrnulog europskog diva je nastupao od 2010. do 2012. godine i zabio 56 golova, uz 24 asistencije u 85 utakmica, a bio je jedan od najzaslužnijih za osvajanje posljednjeg prvenstva već davne 2011. godine.