SJAJNA PARTIJA: Bivši hajdukovac zabio dva gola Italiji!

Fantastičnu utakmicu odigrali su Italija i Sjeverna Makedonija. Talijani su slavili s neobičnim rezultatom 5:2.

Činilo se kako će momčad Luciana Spallettija lagano doći do sva tri boda s obzirom na to da je prvo poluvrijeme okončala s prednošću 3:0. Dva gola zabio je Federico Chiesa, a jedan Matteo Darmian.

No Makedonija je na krilima bivšeg igrača Hajduka Janija Atanasova zakomplicirala utakmicu. Atanasov je ušao na poluvremenu umjesto Dinamovog kapetana Arijana Ademija i postigao dva pogotka – prvo je pogodio glavom u 52. minuti, a nakon toga je u 74. minuti uz dosta sreće matirao Gianluigija Donnarummu udarcem s distance.

Ipak, Giacomo Raspadori golom u 81. minuti osigurao je pobjedu domaćih, da bi je u sudačkoj nadoknadi podebljao Stephan El Shaarawy. Italiji u zadnjem kolu treba bod u Ukrajini za plasman na Europsko prvenstvo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE ATANASOVA.