SJAJNA POVRATNIČKA UTAKMICA: Vatreni se vratio na teren nakon devet mjeseci i odmah zabio!

Španjolski velikan Atletico Madrid je rutinski prošao u Kupu kralja na gostovanju kod trećeligaša Cardassara. Simeoneovi momci su slavili 0:3 a prvi puta je na gol Atletija stao hrvatski reprezentativni vratar, Ivo Grbić.

Mladog Splićanina su Colchonerosi doveli iz Lokomotive za tri  i pol milijuna eura uz razne bonuse, zauzvrat su u Zagreb poslali trećeg golmana Alexa dos Santosa. Grbić je doveden kao zamjena Janu Oblaku, njegova strpljivost se konačno isplatila, na debiju nije primio pogodak što je zaista sjajna vijest.

To nije i jedina dobra vijest za Vatrene i izbornika Dalića, Šime Vrsaljko se vratio na travnjak nakon čak devet mjeseci izbivanja. Šime je ušao u igru u 76. minuti umjesto mladog Sancheza, sedam minuta kasnije se upisao u strijelce na asistenciju Torreire.

Desni branič Hrvatske je zadnju utakmicu odigrao 11. ožujka kada je Atletico u Ligi prvaka na Anfieldu izbacio Liverpool poslije produžetaka. Nadajmo se da je ozljedama sada došao kraj te da će Vrsaljko biti spreman za mundijalske kvalifikacije koje počinju u ožujku iduće godine.